Szukaj na tym blogu

Google

15 stycznia 2017

25. Finał WOŚP - Fundacja Wielka Orkiestra ...

25. Finał WOŚP - Fundacja Wielka Orkiestra ...Hej dziś jest dzień który budzi emocje i te dobre i te złe...

Ja już kiedyś się wypowiadałam na temat WOŚP... KLIK 

I zdania nie zmieniłam...
No dobra ale zacznijmy od początku

Sam Jurek Owsiak budzi emocję w 80 % raczej te złe
Bo nie czarujmy się ...moje zdanie jest takie z WOŚP połowa idzie na cel a druga połowa to kasa dla Jurka na cały rok na życie i na słynny koncert
 ( przystanek Woodstock ) gdzie ludzie piją palą i się ... 
Populacja dzieci rośnie...
Zastanawiam się czemu tam nikt nie płaci za nic ? 

Czemu tam nie ma zbiórki ? wszystko za kasę WOŚP...


( Nie będę wklejać zdjęć bo ....- sami zobaczcie ) Ja co roku daje tylko albo aż 2 zł z nadzieją że chociaż 1 zł pójdzie na CELE dobroci ! (dziec /ludzi )

Nie będę pisać już nic więcej bo mogła by się burza rozwinąć i rozpętać...
Nie wierze w dobre cele...

O aferach to już pisać nie będę ..

Myślę że każda z nas śledzi TV i wie co się dzieje w mediach :)

A jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

Pomagacie ?  Ciekawostka o WOŚP 


O Finale WOŚP


Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.  Odbywa się tradycyjnie w druga niedzielę stycznia każdego roku.

Całość pokazywana jest w bezpośredniej transmisji przez Program Drugi Telewizji Polskiej. Składają się na to bloki, czyli wejścia na żywo rozmieszczone w całodziennej ramówce Programu. Równocześnie w całej Polsce odbywa się największa w naszym kraju zbiórka publiczna. Blisko 120 tysięcy wolontariuszy zbiera pieniądze, rozliczane następnie w około 1600 sztabach, w tym w kilkudziesięciu zlokalizowanych w wielu miejscach na świecie.

O godzinie 20.00 zapraszamy wszystkich do udziału w happeningu pt. "Światełko do Nieba". W tej jednej chwili prosimy wszystkich, którym bliskie są idee WOŚP, o wysłanie w stronę nieba, czyli w kierunku Dobrych Aniołów, światełka w postaci np. zapalonej zapałki, świeczki, pochodni czy sztucznych ogni.

Przez cały dzień w studiu telewizyjnym, trwa Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców (popularnie zwana licytacją Złotych Serduszek). Kulminacyjny moment, czyli licytacja Serduszka nr 1, zaczyna się około godziny 23.00. Po północy podajemy wstępne, szacunkowe wyniki naszej zbiórki.

Podczas trwania Finału dokładnie rozliczamy nasze poprzednie zakupy i przede wszystkim dokładnie tłumaczymy cel naszej aktualnej zbiórki. Warszawskie studio telewizyjne tego dnia odwiedza kilka tysięcy osób. Kilka razy więcej bawi się na Placu Defilad, przy Pałacu Kultury i Nauki, gdzie odbywa się koncert, a pokaz sztucznych ogni przechodzi każdorazowo do historii, jako piękne widowisko.

Występujący tego dnia artyści proszeni są, aby nie pobierali żadnych honorariów. Tego dnia staramy się, aby jak najwięcej wydarzeń artystycznych, czy też związanych z przeprowadzeniem Finału, odbywało się bez ponoszenia żadnych kosztów
.

A Wy ? 

Co dziś zrobicie ?? 

Pomożecie ...
do wakacji nie daleko a przystanek Woodstock czeka


Ja wrzucę 2 zł...

Miłego dnia :*