Szukaj na tym blogu

Google

25 stycznia 2017

HYPOAllergenic Waterproof Stick Eyeshadow HYPOALERGICZNY CIEŃ DO POWIEK W KREDCE


HYPOAllergenic Waterproof Stick Eyeshadow
HYPOALERGICZNY CIEŃ DO POWIEK W KREDCE


Hej Słoneczka ;* 
Dziś będzie o kredce do oczu a dokładnie cień do powiek koloru niebieskiego który testowała moją mama gdyż to nie moje kolory ;) 


Kredka ma gruby " ołówek " oraz  " mazidełko " Po oku ładnie się rozprowadza szybko nie sypiąc się na np policzki Na oku utrzymuję się ok 5 godzin bez potrzeby poprawiana
 Dobrze się zmywa nie robiąc jakiegoś efektu " panda "Na oku ładnie się prezentuję lekko świeci i nadaję oku / powiece blasku ;) 


Dodatkowym plusem o którym mówiła mama jest to że na pewno nie uczulaMama też nie zauważyła żeby kredka / cień się " rolował " czy coś w tym stylu Także mama zadowolona ;)Ja nie testowałam to Wam nic nie powiem ;-) 

HYPOALERGICZNY CIEŃ DO POWIEK W KREDCE
To idealne rozwiązanie dla kobiet, którym zależy na uzyskaniu doskonałego wyglądu przy minimum wysiłku. Wygodna forma kredki zapewnia łatwą i precyzyjną aplikację. Idealnie przylega do powiek, nie obsypuje się i nie pozostaje w załamaniach powiek. Szeroka gama intensywnych kolorów gwarantuje perfekcyjny, niezwykle trwały makijaż oczu, a kremowa formuła z perłowymi pigmentami nadaje mu eleganckie satynowe wykończenie.

A Wy znacie taką kredkę / cień ? Jak się u Was sprawdza ??