Szukaj na tym blogu

Google

19 stycznia 2017

Usta Kosmetyki do ust Bell HYPOAllergenic - przebadane pod kontrolą lekarza dermatologa - przyniosą ukojenie nawet najbardziej wrażliwym ustom, a różnorodność ich barw przyprawi o zawrót głowy.                                             HYPOAllergenic Mat Lip Liquid 02


Hypoalergiczna matowa pomadka w płynie Najmodniejsze, super kryjące odcienie i trwały, matowy efekt już za pierwszym pociągnięciem. Płynna formuła pozwala na łatwą i precyzyjną aplikację. Pomadka nie przesusza ust i nie pozostawia nieestetycznych skórek. Usta pozostają wygładzone, miękkie i pełne intensywnego koloru przez cały dzień.


Hej Słoneczka :* 

Dziś przychodzę do Was z Hipoalergiczną pomadką MAT firmy Bell :)

Będzie to szybka i bardzo krótka recenzją ale brak czasu ostatnio na wszystko ;( 
Praca dom blog recenzję ....pomaganie Moni w spotkaniu blogerek itp itp ....

Błyszczyk /pomadka znajduję się w małej " buteleczce " ma dołączony pędzelek którym łatwo i delikatnie się smaruję ustaJuż po jednym pociągnięciu pomadką widać efekt 
Usta są całe pokryte pomadką mają ładny kolor trzyma się na ustach kolor od 3 do 5 godzin ( jedzenie picie palenie ) a ona dalej jest :)

 Nie mam uczulenia żadnego nie podrażnia 
Smaku zapachu nie wykryłam :)

Ogólnie mam uczucie jakbym nic na ustach nie miała bo jest to dobra szminka / pomadka nie rozmywa się nie piecze itpPolecam :)

No to bo było na tyle :)

 Teraz idę spać bo rano do pracy ;( 

Buziaki i dobranoc :*