Szukaj na tym blogu

Google

10 stycznia 2017

Quiskin - Quick & Profesional Makeup Remover to innowacyjny produkt eliminujący tradycyjne metody oczyszczania skóry za pomocą kosmetyków.

Quiskin - Quick & Profesional Makeup Remover 

To innowacyjny produkt eliminujący tradycyjne metody oczyszczania skóry za pomocą kosmetyków.Hej Słoneczka :* 

Dziś szybki post :) 

A przedstawię Wam myjkę / rękawiczkę do mycia twarzy bez używania żadnych żeli itp ;)Miałam już kiedyś podobną rękawiczkę tylko że inne marki i wspominam ją dobrze ale bez szału :)Ta rękawiczka że ja tak nazwę jest malutka //bardziej to mi to czepek przypomina z dziurką gdzie wkładam 4 palce moczę wodą i myję twarz

Powiem Wam szczerzę że użyłam jej tylko ok 4 - 6 razy ...Dlaczego tak mało ? 

A no dlatego że rzadko się maluję a normalnie jak nie mam makijażu to używam żelu i toniku ;) 
Ale wracajmy do myjki...Myję przed pierwszym myciem trzeba przeprać w szarym mydlę i wysuszyć 
Potem ja myjemy / pierzemy za każdym razem po użyciu

A więc tak myjka dobrze wchłania makijaż nawet ten wodoodporny ;) Wiem testowałam po Sylwestrze ;) Ale potem trzeba ją wypłukać i odstawić do wyschnięcia...

Ja po takim zabiegu i tak używałam toniku bo zawszę używam codziennie...
Szczerze szału nie robią na mnie taki myjki..

Są ok ale moim zdaniem nie zmieszają czasu w łazience  ,a i tak bardziej wole tradycyjne metody czyli toniki żele kremy itp ;)

Także jak to lubi takie rękawiczki / myjki to polecam :)A jak nie to to polecam standardową metodę dbania o skórę :)

Quiskin - Quick & Professional Makeup Remover to innowacyjny produkt eliminujący tradycyjne metody oczyszczania skóry za pomocą kosmetyków. Przeznaczony jest dla osób, które na co dzień mają mało czasu na profesjonalny demakijaż a chcą się cieszyć zdrową i czystą skórą. Dzisiaj to możliwe dzięki Quiskin – Quick & Professional Makeup Remover. Nie tracąc czasu, bez zbędnych przygotowań, dzięki Quiskin i wodzie jesteśmy w stanie wykonać profesjonalny demakijaż w kilka minut i spowodować że nasza skóra będzie czysta, witalna i piękna. Wszystko to możliwe dzięki specjalnemu rodzajowi QUI – włókna, które dzięki swojej, innowacyjnej strukturze doskonale dociera do wszystkich miejsc na skórze idealnie ją oczyszczając. Produkt dedykowany jest dla osób które cenią sobie życie w zgodzie z naturą w oparciu o nowoczesne technologie, najwyższą jakość, łatwość użycia, komfort i skuteczność działania.

A Wy używacie takich myjek ?? 

Cena 29,90 tu można kupić - KLIK