26 marca 2020

Nails Company: Lakiery hybrydowe, żele, akcesoria

Nails Company: 
Lakiery hybrydowe, żele, akcesoriaHej Moje Myszki :)

Dziś będzie bardzo króciutki post.
Na spotkaniu blogerek dostałyśmy od firmy
Nails Company: Lakiery hybrydowe, żele, akcesoria dwa lakiery hybrydowe.Kolor różowy oraz niebieski.Miałam okazje współpracować dawno temu z firmą więc ucieszyłam się bo znam ich produkty bo je kupuję i używam.


Lakiery mają ładne,nasączone kolory.Dobrze się rozprowadzają po płytce,łatwo się je utwardza.Lakiery nie robią się jak skorupa,nie rolują i co najważniejsze szybko i równą schną w lampie.Dość dobrze trzymają się na paznokciach,ładnie się prezentują. Nie ma też problemy z zmyciem ich.To są jedne z lakierów które mi osobiście nie psują płytki,nie uczulają oraz nie powodują jakiś innych skutków ubocznych .Dobre lakiery,tanie i ładnie prezentujące się :)

Używacie lakiery hybrydowe ? A jak tak to jakie ? 

Niesamowity lakier hybrydowy – Brush It

Posiadają warstwę dyspersyjną, dzięki czemu możemy uzyskać wiele dodatkowych efektów.Nowoczesna formuła. Idealny dla pań, które cenią sobie wygodę komfort w pracy. Specjalnie dla nich Color Gel został umieszczony w butelce z pędzelkiem.Rzadsza konsystencja sprawia, że produkt nakłada się łatwo i równomiernie, nie pozostawia smug.Wykańczany dowolnym nabłyszczaczem żelowym lub hybrydowym.

Dziękuje firmie za zaufanie i za wsparcie naszego spotkania blogerek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz