13 sierpnia 2019

Miód - Dębowa Pasieka / Współpraca

dziedzictwo kulinarne certyfikat Dębowa Pasieka


Miód - Dębowa Pasieka


Hej Moje Pszczółeczki :* 

Dziś przychodzę do Was z kolejnym małym szybkim postem.

Chciałam Wam pokazać paczkę ze sklepu : Miód - Dębowa Pasieka

Będę mieć okazję spróbować aż 6 smacznych miodów.

Ja jestem miodożera więc ciesze się że każdy miód jest inny :)


Miody kremowane
Miody kremowane z różnymi dodatkami to miody mieszane z dodatkiem rozmaitych ingrediencji. Nie brak tu owocowych smaków, korzennych przypraw, zamorskich specjałów! Ostre zestawienia, delikatne kompozycje, urzekające delikatesy, a wszystko to zdrowe i dla Waszej rozkoszy. Trudno się im oprzeć, zresztą nie ma powodu. Warto spróbować i uwierzcie- nie będziecie żałować!


Będę próbować o to takie miody :

1 ) 

Miód kremowany z maliną. Masa netto 400g.

2 ) 

Miód kremowany z pomarańczą. Masa netto 400g.

3 ) 

Miód kremowany z cynamonem. Masa netto 400g.

4 )

Miód kremowany z płatkami róży. Masa netto 400g.

5 ) 

Miód kremowany z wanilią. Masa netto 400g.

6 ) 

Miód kremowany z imbirem. Masa netto 400g.Także jak widać zapowiada się miodowe testowanie :) 

A Wy lubicie miody  ? Jeśli tak to zapraszam na stronę firmy Miód - Dębowa Pasieka

Ja się biorę za testowanie :) Miodowego Dnia Kochani ! 
Witaj w Pasiece DĘBOWEJ


Wyborny miód, pierzga, miodowe frykasy... Miód zacny i szlachetny; miody wszelakie, bo pasieka Dębowa to rodzinne dzieło, które w miody i produkty pszczele swoich gości darzy. W naszej pasji łączymy dobre tradycje ojców i troskę o najwyższą jakość miodów. Nie obce nam jest również nowatorskie podejście do naszej pracy i mozół, by najlepsze ino rzeczy w kramie posiadać.

Znajdą tu Państwo najwyższej jakości miody tradycyjne w wielu odmianach, szlachetne, miód kaszubski, a wszystko słodkie, zdrowe i polskie: znane Słowianom miody lipowe, wielokwiatowe, spadziowe, wrzosowe i wszelakie insze. Opanowaliśmy sztukę kremowania miodów również z przyprawami - korzenie zamorskie u nas w cenie - cynamon, imbir, kardamon i insze. Kupicie u nas Państwo pierzgę, ozdobne świece z wosku pszczelego, propolis na kilka sposobów i wiele innych towarów.

Sięgając do tradycji wyrafinowanych kuchni śródziemnomorskich wypracowaliśmy własne receptury wspaniałych miodów balsamicznych (korzennych), dając tym samym Państwu możliwość wkroczenia na zupełnie u nas nieznane obszary smaków. Połączyliśmy zdrowotne walory różnych bakalii i miodu, dzięki czemu możemy zaoferować wspaniałe (i co nie mniej ważne zdrowe) łakocie pochodzące w pełni z darów Natury.

dziedzictwo kulinarne certyfikat Dębowa PasiekaNasza praca cieszy się uznaniem obiektywnych ekspertów, co zaowocowało nagrodami na targach żywnościowych. Otwartość na ludzi i ich potrzeby sprawia, że staramy się rozwiązywać pojawiające się wyzwania, mając na uwadze zdrowie i zadowolenia odbiorcy. Każdego, traktujemy z najwyższą uwagą i zaangażowaniem, dlatego ufamy, że kontakty z nami staną się nie tylko podstawą udanych interesów, ale również powodem do pełnego zadowolenia.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz