Szukaj na tym blogu

Google

6 marca 2017

CD płyn do higieny intymnej z Niemiec z nagietkiem 250 ml - Recenzja

CD płyn do higieny intymnej z Niemiec z nagietkiem 250 ml 


Hej Moje słoneczka :* 

Dziś szybki post bo jutro już spotkanie blogerek i mam mega mega na głowie 

Dziś Wam pokaże płyn do higieny intymnej który dostałam od firmy 

w ramach prezentu na spotkanie ;)

Także te laseczki co jutro będą na spotkaniu to już mają 2 produkty przedstawione co dostaną ;)

Trzeba trochu podkręcić atmosferę  ;p haha 
Płyn jest w butelce prześwitującej 

Żel jest bezbarwny 
Dobrze się pieni łatwo zmywa długo trzyma komfortu zapachu 
( choć jak dla mnie trochu mocny ) 
Płyn dobrze nawilża miejsca intymne dba o higienę oraz nie podrażnia wręcz przeciwnie dobrze koi jakieś podrażnienia Brakuje mi w tym płynie pompki ,jednak pompka ułatwia nakładanie żelu 

Także dwa minusy ma mega intensywny zapach i brak pompki ;( 

Reszta jest ok także daje mu 4/5 ;)Kilka dodatkowych informacji :

Nagietek zachwyca wyglądem i kusi delikatnym zapachem. Nie każdy jednak wie, że ma on także właściwości lecznicze i pielęgnacyjne. Zawartość łagodzącego ekstraktu oraz subtelny aromat to cechy, które łączą kwiat z nowym płynem do higieny intymnej marki CD.

Higiena intymna to dla każdej kobiety niezwykle ważny obszar życia. Prawidłowa pielęgnacja stref intymnych daje poczucie komfortu oraz chroni przed pojawieniem się kłopotliwych podrażnień. Dobór właściwego żelu do higieny intymnej nie tylko ochroni skórę przed podrażnieniem, ale także zapewni delikatną pielęgnację i poczucie długotrwałej świeżość przez cały dzień.

Nowy płyn do higieny intymnej marki CD jest szczególnie przyjazny dla skóry i zapobiega podrażnieniom dzięki łagodnej formule, wzbogaconej w ekstrakt z nagietka i kwas mlekowy. Nagietek działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie oraz przeciwwirusowi, dzięki czemu łagodzi i koi istniejące podrażnienia, a także zapobiega powstawaniu nowych.

Płyn do higieny intymnej CD to delikatne wsparcie w codziennym dbaniu o kobiecość. Charakteryzuje się dyskretnym zapachem oraz jest wolny od alergenów. Jego łagodna formuła nie zawiera mydła, zaś wartość pH odpowiada naturalnemu pH skóry. Dodatkowo płyn do higieny intymnej jest wzbogacony w ekstrakt z nagietka i kwas mlekowy, dzięki czemu zapobiega podrażnieniom i jest odpowiedni dla wrażliwej skóry. Skład produktu jest inspirowany naturą oraz odpowiedni dla wegan.
Sugerowana cena:
Płyn do higieny intymnej CD, 250 ml – 12,99 PLN
Więcej informacji o marce CD i jej filozofii: http://cd-kosmetyki.pl/

A wy znacie ten żel ?

 Jak się u Was sprawdził ?? :)

Buzzzziiioooolllleeee :*:*