Szukaj na tym blogu

Google

27 grudnia 2016

Sylwester 2016/2017 propozycje

Sylwester 2016/2017 propozycje

Hej Słonka :* Święta i po świętach  :)

Najwyższy czas przygotować się na 

SYLWESTRA :)


My w tym roku planów nie mamy więc albo zostaniemy w domu albo coś wymyślimy na ostatnio chwilę ;)


Chce Wam pokazać kilka propozycji spędzenia sylwestra na świeżym powietrzu np z telewizją :) Sama takiego sylwestra obchodziłam w Krakowie w 2014/2105 i byłam bardzo zadowolona ;)

A jak zostajemy w domu to można transmisję oglądnąć w telewizji ;) 

W tym roku niestety TVN uciekł z zabawą do Warszawy 

Polsat bawi się w Katowicach a TVP w Zakopanym..
I jak na złość w sumie mam wszędzie daleko ;( 

Ale pokaże Wam co oferują te stację może ktoś mieszka tam lub w pobliżu i nie ma czasu to skorzysta :)

Sylwester TVP 2016/17: Kto wystąpi na imprezie w Zakopanem?


Póki co Telewizja Polska nie zdradza zbyt wielu szczegółów dotyczących programu swojej imprezy, ale docierają do nas szczątkowe informacje na ten temat. Podobno na scenie mają pojawić się między innymi Maryla Rodowicz, Margaret, Sebastian Karpiel-Bułecka czy Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Warszawiacy powitają 2017 rok wspólnie z TVN!


Z tej okazji stacje telewizyjne ujawniają swoje sylwestrowe plany. Wiemy już, że Sylwester 2016 z TVN odbędzie się w Warszawie. W stolicy Polski wystąpi cała plejada gwiazd, które zaśpiewają swoje największe przeboje.
Podczas konferencji sylwestrowej w Pałacu Kultury i Nauki poznaliśmy nazwiska bohaterów wieczoru. Kto wystąpi na Sylwestra 2016 z TVN? Na pewno zobaczymy Cleo, LemON, Kasię Stankiewicz z Varius Manx, Anię Wyszkoni i Rafał Brzozowskiego.

 Sylwestrowej Mocy Przebojów na rynku w Katowicach - POLSAT
Widzowie i zgromadzeni na rynku goście będą mogli posłuchać na żywo piosenek: Beaty Kozidrak i Bajmu, Sylwii Grzeszczak, Eweliny Lisowskiej, Ewy Farnej, Kamila Bednarka, Enej, Piersi, Golec uOrkiestry, Zbigniewa Wodeckiego, IRY, Grzegorza Hyżego, Michała Wiśniewskiego, Wojtka Łuszczykiewicza i VIDEO, zagrają zespoły: BOYS, Blue Café oraz Feel. A swoje największe przeboje, przy których bawiliśmy się w latach 80. przypomni wokalista Modern Talking - Thomas Anders. Tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu w Katowicach, zapraszamy przed telewizory.

Jak widzicie jest ciekawie :) 
U mnie w Tarnowie nie dzieje się nic...Biedne miasto po za 5 min pokazem sztucznych ogni brak jakich kol wiek imprez .. 

Oprócz sylwestra  z Telewizją niektóre miasta ogranizują swoje mini koncerty na rynkach np tak jest w Krakowie :
Nie jedna wielka impreza, ale trzy mniejsze i to w różnych częściach miasta - tak zapowiada się tegoroczna zabawa sylwestrowa, organizowana przez władze Krakowa.

W każdym z tych miejsc zaplanowana jest zabawa w formie potańcówki, jednak z różną muzyką. - Na scenie pod Teatrem Ludowym usłyszymy największe taneczne przeboje tej dekady w nowych, swingowych aranżacjach. Rynek Podgórski zabierze nas w sentymentalną podróż wraz z historią polskiej piosenki. Natomiast serce miasta, czyli Rynek Główny przyciągnie uwagę fanów przenikliwych i wibrujących elektronicznych bitów - wyjaśnia Karolina Grysiak. O oprawę muzyczną noworocznej imprezy mają zadbać głównie didżeje. - Stawiamy na repertuar, który trafi zarówno do młodych, jak i starszych - dodaje Karolina Grysiak. Na trzech scenach pojawią się również artyści nie tylko z Krakowa. Negocjacje w tej sprawie wciąż trwają. Sylwestrowa impreza rozpocznie się równocześnie w trzech lokalizacjach o godz. 22.30, a zakończy tuż po północy. Jako inspiracja do zorganizowana skromniejszego sylwestra krakowskim urzędnikom miało posłużyć doświadczenie ze Światowych Dni Młodzieży. Podczas spotkania młodych katolików z papieżem w całym Krakowie odbywały się plenerowe koncerty. 


Można też jechać do Rzeszowa :

W tym roku początek o godz. 21:00. Podczas koncertu „Wehikuł Czasu” będzie można usłyszeć utwory m.in.: Michaela Jacksona, Amy Winehouse, Ryśka Riedla czy Ireny Jarockiej. Specjalnie na tę okazję zaaranżuje je Mariusz Dziubek, dyrygent i lider zespołu „Dziubek Band”.
Podczas pierwszej części koncertu wystąpią Majka Jeżowska, Krzysztof Kiljański, Małgorzata Boć, Małgorzata Chruściel, Janusz Majkut i Mieszko Nagaj oraz Magdalena Steczkowska i Krzysztof Respondek, którzy wcielą się jednocześnie w role prowadzących prezentując także swoje muzyczne wspomnienia.
Druga część koncertu to już mocne rockowe brzmienie. Wystąpi Szymon Wydra wraz z zespołem Carpe Diem znany z takich przebojów jak „Życie jak poemat”, „Warto wierzyć”, „Teraz wiem (Do nieba nie chodzę)”.

Tradycyjnie o północy prezydenta Rzeszowa Tadeusz Ferenc złoży noworoczne życzenia, po których odbędzie się widowiskowy pokaz sztucznych ogni. Imprezę sylwestrową poprowadzą Ilona Małek i Marcin Pawlak z TVP Rzeszów.Można też jechać w góry np do KRYNICY 


PRAGNIESZ SPĘDZIĆ SYLWESTER JAK NIGDY DOTĄD?


Powitaj go w górskiej atmosferze na Górze Parkowej w Krynicy!
Bo wyjątkowe chwile, trzeba wyjątkowo przeżywać!
Nocna jazda kolejką na szczyt, sztuczne ognie,  zabawa z muzyką na żywo i to magiczne miejsce .
I sięgnij szczytu dobrej zabawy!

W tym roku po raz kolejny na Górze Parkowej Polskie Koleje Linowe zorganizują wyjątkową noc sylwestrowa w plenerze, z muzyką na żywo. Na uczestników zabawy czeka nocna jazda zabytkową kolejką oraz pokaz sztucznych ogni. Kolejka będzie czynna do godz. 4.00 rano 
O innych miastach nie pisze bo skupiłam się na tych " najbliższych " koło mnie 

A Wy co robicie w Sylwestra ??