Szukaj na tym blogu

Google

11 kwietnia 2017

Recenzja Cukiereczków ;) - Just Fruits po prostu pyszne po prostu zdrowe !

Recenzja Cukiereczków ;) 

 Just Fruits po prostu pyszne po prostu zdrowe !Hej Moje Słoneczka kochane ;*

Dziś szybki post o fajny i zdrowych przekąskach od firmy : Do testowania dostałam w sumie 4 opakowania po 2 różne smaki : truskawka/egzotykaZacznę od ogółu czyli od opakowania 

" Cukiereczki " znajdują się w małych opakowania,szczelnie zamkniętych.
Na opakowaniach jest skład oraz piękne rysuneczki słodkich stworków ;)
Oby dwa cukierki - żelki wyglądają tak samo,tylko różnią się smakiem.
Dodam że dobrym smakiem.
Podczas jedzenia tych żelków/cukierków...No własnie ciężko to opisać ..J
ak to nazwał mój mąż cukierko-żelki są słodkie łatwo się je " żuję " czuć fajny posmak tzn soków które mają zawarte w środku ;) 

Żelki fajne dobre i co najważniejsze mają super skład :)

Polecam z czystym sumieniem :) Daje 5 /5 Pani Truskawka


Smak najprawdziwszych letnich truskawek. Nie wszystkie truskawki są takie same. Jedne są małe, drugie duże, jedne słodkie, a inne kwaśne. Niektóre przebywają długie drogi, inne są zbyt delikatne by przetrwać. Nasze truskawki to te najbardziej soczyste i słodkie, starannie selekcjonowane, by we Frutakach Bio stanowiły sedno smaku i aromatu, by cały rok można było się cieszyć zapachem i smakiem lata.
Pan Egzotyczny


Prawdziwa eksplozja owoców tropikalnych. Pan Egzotyczny jest pełny soczystego słodkiego mango i pachnącej lekko kwaśnej marakui. Ta wyjątkowa mieszanka owoców działa na nasze zmysły i przenosi w daleką tropikalną podróż. Natura jest wspaniała!


Frutaki Bio


FRUTAKI BIO – jedyna przekąska owocowa potwornie pyszna i potwornie zdrowa.
FRUTAKI BIO mówią o sobie: jesteśmy wspaniałą i zdrową alternatywą dla konwencjonalnych słodyczy i przekąsek. Schrup nas, kiedy masz nieodpartą ochotę na coś słodkiego, a przy okazji zapewnij sobie duuuuużo energii na resztę dnia.
Jesteśmy produktem najwyższej jakości, składamy się aż w 97% z ekologicznych owoców, wszystkie nasze składniki są w pełni naturalne. Na próżno w nas szukać substancji chemicznych, sztucznych dodatków barwników i konserwantów. Glutenowi, żelatynie oraz dodawaniu cukru mówimy głośne „frutakowe” NIEEEEE!
Jesteśmy wyjątkowe nie tylko ze względu na najwyższej jakości organiczne  składniki, ale przede wszystkim, ze względu na smak świeżych ekologicznych owoców.
Frutaki bio polecają się są zarówno najmłodszym, młodzieży i  dorosłych,  którzy kochają słodycze tak bardzo jak dzieci. 
Chcesz się dowiedzieć  więcej, dlaczego  Frutaki Bio są czymś więcej niż tylko kolejną przekąską owocową? Poznaj Panią Truskawkę i Pana egzotycznego osobiście,  spakuj ich do swojego „lunch boxa”, plecaka, torebki, walizki…  i przekonaj wszystkie kubki smakowe z osobna, że Frutaki Bio są po prostu najlepsze!
Frutaki bardzo się ucieszą jeżeli zabierzesz je na spacer do lasu, na wycieczką rowerową czy pozwolisz im się zrelaksować na plaży. Spraw aby frutaki bio były nieodłącznym towarzyszem Twojej rodziny!