Szukaj na tym blogu

Google

3 listopada 2016

Zdrowe przekąski zbożowe - Chipsy zbożowe Popcrop

Zdrowe przekąski zbożowe - Chipsy zbożowe Popcrop 


Hej Słonka :* 

Dziś przychodzę z szybki postem na temat zdrowych przekąsek zbożowych ;) 

Od firmy Popcrop dostałam 10 różnych paczek chipsów...

Wszystko rozeszło się w 3 dni dosłownie ...

Nie zdążyłam dobrze porobić fotek jak już puste opakowania były ;( 

Z miski znikały przeciągu 3 min ;p 


Całą rodziną uwielbiamy te piramidki ;-)

Są zdrowe pyszne mało kaloryczne i poleca je sama Ania Lewandowska ;p   --- > KLIK < -----

A wy znacie ?? 

Dziękuje firmie za zaufanie ;) 

  Można takie kupić :


piramidki kukurydziane


Piramidki kukurydziane to zdrowsza, bezglutenowa wersja popcornu zawierająca ziarna ryżu, w formie delikatnego, trójkątnego, chrupiącego czipsa.
Skład: kukurydza, ryż brązowy, ryż biały, sól morska.
Produkt bezglutenowy, co potwierdza otrzymany nr licencji PL-042-002.

piramidki bezglutenowe

Piramidki bezglutenowe powstały z połączenia białego i brązowego ryżu, białej i palonej kaszy gryczanej, kaszy jaglanej i soli morskiej. Ta wersja smakowa Piramidek jest bardzo delikatna w smaku i przeznaczona dla wszystkich, nie tylko osób nietolerujących glutenu. Lekko wyczuwalny smak kaszy jaglanej jest idealnie zbalansowany przez pozostałe składniki, a dodatek soli morskiej doskonale uwypukla wszystkie nuty smakowe. Najwyższą jakość produktu potwierdza certyfikat przekreślonego kłosa PL-042-001.
Skład: ryż biały oraz ryż brązowy, kasza gryczana biała, kasza gryczana prażona, kasza jaglana, sól morska


PIRAMIDKI BIO

Piramidki w wersji BIO charakteryzują się takim samym składem jak tradycyjne piramidki zbożowe, jednak ziarna wykorzystywane do ich produkcji pochodzą tylko z upraw ekologicznych, co potwierdza uzyskany przez nas certyfikat AgroBioTestu o numerze PL-EKO-07-14941
Skład: pszenica, ryż, żyto, kasza gryczana biała, kasza gryczana prażona, sól morska

PIRAMIDKI TRADYCYJNE

Chipsy zbożowe wyprodukowane metodą ekspandowania wyłącznie z naturalnych składników. Użyte do produkcji Piramidek ziarna zachowują swoje walory smakowe. W procesie produkcji nie stosujemy żadnych wzmacniaczy smaku, konserwantów, barwników czy aromatów.
Dodatek soli morskiej pozwala podkreślić smak i aromat Piramidek.

Skład: pszenica, ryż, żyto, kasza gryczana biała, kasza gryczana prażona, sól morska
CZYM SĄ PIRAMIDKI?

To zdrowe przekąski zbożowe, które podbiły miliony serc i żołądków. Sięgają po nie osoby kochające zdrowe odżywianie, ale też sportowcy, na co dzień dbający o formę. Nasze piramidki to wyrób w 100% naturalny, powstały metodą ekspandowania, dzięki czemu, nie stosując dodatku tłuszczu, zachowujemy dobrodziejstwo całych ziaren. Dzięki obecności mikroelementów, wspomagających prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, każdy dzień będzie pełen uśmiechu. Zawarte węglowodany złożone, będące podstawowym źródłem energii są niezbędne do aktywności zarówno fizycznej, jak i umysłowej. Wysoka zawartość błonnika pokarmowego sprzyja poprawnej pracy układu trawiennego, oczyszczając jelita z toksyn i pomaga w utrzymaniu pięknej, zdrowej sylwetki.
Warto zaznaczyć, że naszymi produktami zainteresowała się Anna Lewandowska, która jest z wykształcenia menedżerem sportu oraz specjalistką do spraw żywienia.