Szukaj na tym blogu

Google

6 października 2016

GAL - KARMELKI Z PROPOLISEM DLA DOROSŁYCH - Testujemy ;-)

KARMELKI Z PROPOLISEM DLA DOROSŁYCHHej słonka :) 

Kilka tygodni temu można było się zgłaszać do testowania karmelków wysłałam zgłoszenie i proszę odebrałam paczkę jakieś 4 dni temu ;) 
i co ?? I z 20 cukiereczków zostało z 5 sztuk ;)
Mi cukierki karmelki nie posmakowały były bardzo dziwne w smaku takie " ostre " natomiast mój mąż jadł 3 sztuki dziennie na gardło..Łapało go choroba i wygrał ..gardło go przestało boleć i lepiej mu się oddychało ;) 
Także polecam karmelki z całego serca :)

Kilka słów o karmelkach od producenta : 

Składniki: cukier, syrop glukozowy, suchy ekstrakt z propolisu, kwas L-askorbinowy, suchy ekstrakt z liści szałwii lekarskiej, gęsty wodny wyciąg z ziela tymianku standaryzowany na zawartość polifenolokwasów, w przeliczeniu na kwas kawowy (7,0%), gęsty wodny wyciąg z liści podbiału.


Sposób przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25°C w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeznaczenie:

Karmelki przeznaczone są dla osób dorosłych, w okresach dyskomfortu jamy ustnej, jako uzupełnienie codziennej diety w składniki zawarte w preparacie. Szałwia, tymianek i podbiał korzystnie oddziałują na struny głosowe oraz krtań. Zawarte w karmelkach zioła wraz z witaminą C pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Sposób użycia:

4 karmelki pojedynczo w ciągu dnia, ssać do całkowitego rozpuszczenia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Uwaga:

Preparatu nie powinny stosować osoby uczulone na produkty pochodzenia pszczelego lub którykolwiek ze składników. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i karmiących piersią bez konsultacji z lekarzem. Nieznaczne różnice w barwie karmelków, związane z użyciem naturalnych surowców, nie mają wpływu na jakość preparatu.

Zawartość:

20 karmelków twardych do ssania po 5 g/ 1 karmelek.
Masa netto: 100 gZawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu:

  1 karmelekRWS* 4 karmelkiRWS*
 Ekstrakt z propolisu 50 mg- 200 mg-
 Witamina C 20 mg25% 80 mg100%
 Ekstrakt z szałwii lekarskiej 10 mg- 40 mg-
 Wyciąg z tymianku standaryzowany na zawartość
 polifenolokwasów,  w przeliczeniu na kwas kawowy (7,0%)
 5 mg- 20 mg-
 Wyciąg z podbiału 5 mg- 20 mg-


A Wy znacie ??

 Może ktoś testuję ??