Szukaj na tym blogu

Google

7 października 2016

Akatja.pl. Naklejki, szablony, obrazy - Współpraca


Akatja.pl. Naklejki, szablony, obrazy - Współpraca Hej Słoneczka :)

 I mamy już piątek ;) 

Także jutro weekend ;) 

No dla niektórych już dziś się zaczyna :)


Dzięki uprzejmości firmy Akatja mogłam sobie wyprać produkt który mogę testować 
Wybrałam naklejkę na pamiątkę ślubu mojego i mojego męża :) 
Który był 23.04.2016
Naklejka na razie leży zwinięta gdyż muszę kupić sobie jakąś szklaną podstawkę lub kawałek drewna i nakleić naklejkę tam żeby służyłam nam do końca życia :)

Jak ograne naklejkę na szkle / drewnie to wkleję Wam zdjęcia :)
A teraz kilka słów o firmie : 

Jak szybko i tanio odmienić mieszkanie/dom i sprawić, 
aby było to naprawdę wyjątkowe miejsce?


Może pora na zmianę? Wystarczy kilka minut, aby odmienić Twoją łazienkę, kuchnię, sypialnię. Już w kilka minut możesz zmienić wystrój i sprawić, aby Twoje mieszkanie odżyło. To proste rozwiązanie, w którym nawet przy niewielkim budżecie możesz wyczarować coś naprawdę niepowtarzalnego. Uzyskasz ciekawy efekt, zdecydowanie wyróżniając Twoje mieszkanie/dom na tle innych. A wszystko to za sprawą naklejek i szablonów ściennych.


Twoi goście będą zachwyceni 


Wyobraź sobie minę Twoich gości, którzy na ścianie przedpokoju zobaczą piękny, oryginalny wzór, kiedy zaprosisz ich do siebie. Wyobraź sobie minę przyjaciółek, które wpadną do Ciebie na kawę i na Twojej kuchennej ścianie zobaczą coś, czego nigdzie do tej pory nie widziały. Unikalny wzór, który wygląda, jakbyś namalowała go sama. 
I wtedy możesz im opowiedzieć historię… jak to pod wpływem natchnienia chwyciłaś za pędzel i namalowałaś ten wzorek na ścianie… Tylko wyobraź sobie ich miny :-) Uwolnij swoją kreatywność i wyraź ją poprzez oryginalny wzór na ścianie, lustrze, meblach,  prezentach, laptopie, butelkach, a może nawet na urządzeniach sanitarnych? Tylko pomyśl, jak wiele uśmiechów mogą wywołać wybrane przez Ciebie wzory, które ożywią Twoje mieszkanie/dom. Ten zachwyt u gości, którzy zobaczą u Ciebie coś naprawdę nieprzeciętnego, coś naprawdę pięknego, a może coś śmiesznego?


Wspaniały pokój dla Twojego dziecka i dla Ciebie


Stwórz swojemu dziecku wspaniałą przestrzeń, w której będzie się czuło bardzo dobrze i bezpiecznie. Sympatyczny miś, czarująca wróżka, ukochany kotek, piękne motylki, a może piłka nożna, z którą Twój synek nie lubi się rozstawać? A może świecące w nocy naklejki, które sprawią, że Twoje dziecko poczuje prawdziwą magię? Do wyboru masz ogromną ilość wzorów, przeznaczonych do różnych miejsc. Możesz również stworzyć własny, unikalny wzór za pomocą kreatora lub zlecić opracowanie wzoru nam, aby uzyskać coś całkowicie indywidualnego. A co, jeśli wzór ze ściany Ci się znudzi? Jeśli będzie to naklejka, po prostu ją odklejasz i zmieniasz na nową. Przed zakupem pełnowymiarowego wzoru możesz kupić próbkę naklejki w małym formacie i sprawdzić, jak będzie wyglądała na Twojej ścianie.

Czasem jeden obraz sprawia, że mamy dobry humor przez cały dzień. Dlaczego nie miałby to być obraz widoczny w miejscu, w którym się budzisz? Dlaczego nie miałabyś go widzieć w swojej sypialni lub w łazience? Jesteś gotowa na pozytywną zmianę? Chcesz, aby Twoje mieszkanie stało się naprawdę wyjątkowe? Jeśli tak, wybierz miejsce, które chcesz odmienić, i wzór, który najbardziej Ci się podoba