Szukaj na tym blogu

Google

3 sierpnia 2016

W sobotę 6 sierpnia Azyl dla Psów i Kotów w Tarnowie działający w strukturze PUK Sp. z o.o. organizuje Dzień Otwarty Tarnowskiego Azylu.

W sobotę 6 sierpnia Azyl dla Psów i Kotów w Tarnowie działający w strukturze PUK Sp. z o.o. organizuje Dzień Otwarty  Tarnowskiego Azylu.
Hej Laseczki jak widzicie ostatnio przepadłam ale wiecie jak jest lato..wakacje ....

i tak jakoś wychodzi :) 
Dziś przychodzę z szybkim postem .

Jak ktoś jest z Tarnowa lub okolic zapraszam w Sobotę do Tarnowskiego Azylu 


W sobotę 6 sierpnia Azyl dla Psów i Kotów w Tarnowie działający w strukturze PUK Sp. z o.o. organizuje Dzień Otwarty Tarnowskiego Azylu.

– To impreza ważna i o dużym znaczeniu społecznym, oczywiście non-profit. Organizujemy ją, by uwrażliwić ludzi na los zwierząt, przedstawić zasoby Azylu dla Psów i Kotów w Tarnowie oraz zaprezentować stosowane przez nas praktyki postępowania z bezdomnymi zwierzętami – mówi Tomasz Gut, prezes PUK.


Podczas akcji tarnowianie i mieszkańcy regionu będą mieli możliwość adopcji psów i kotów, którymi Azyl opiekuje się na co dzień, będą mogli też zapoznać się z działalnością Azylu oraz zobaczyć, w jakich warunkach na co dzień przebywają bezdomne zwierzęta.

– Tego dnia zapewniamy wszystkim bezpłatne porady weterynaryjne, możliwość zabaw z psami na ogrodzonym wybiegu oraz pokaz psich sztuczek i umiejętności – mówi Adrian Starzyk, kierownik Azylu.


Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych, w tym konkursów, nagród i poczęstunku. Akcję będą wspierać na miejscu członkowie Tarnowskiej Konfederacji Motocyklistów Wataha oraz inne znane osoby.


Dzień Otwarty Tarnowskiego Azylu odbędzie się 6 sierpnia w godzinach 10-14 na terenie Azylu dla Psów i Kotów w Tarnowie przy ulicy Komunalnej 31.


Pozdrawiam :)