13 stycznia 2018

For Life & MADAGA - Nowa Współpraca

For Life & MADAGA - Nowa Współpraca 

Witamy w sklepie firmy - producenta For Life & MADAGA

Firma For Life spol. s r.o. powstała w roku 1994 jako czeska spółka produkcyjna bez udziału kapitału zagranicznego. Korzysta z najlepszej jakości, zagranicznej bazy surowców oraz stale pogłębianej wiedzy swoich specjalistów w dziedzinie kosmetologii i farmacji. Oferuje wysokiej jakości czeskie produkty o unikatowym działaniu skierowanym do szerokiego grona klientów. Potencjał produkcyjny firmy, wpływa na dynamiczny rozwój najlepszej technologii obróbki kosmetyków, wychodząc na przeciw stale rosnącym wymaganiom rynku.

W nazwie spółki widnieje charakterystyczne hasło „FOR LIFE”, które jest częścią logo firmy i w tłumaczeniu oznacza „DLA ŻYCIA”. Słowa te zawierają całą filozofię i ideę firmy – oferowanie klientom produktów i usług, które wpływają na ich zdrowsze, lepsze i szczęśliwsze życie.
Znaczenie słowa „MADAGA” jest inspirowane czystą naturą wyspy Madagaskar, gdzie do tej pory już od tysięcy lat, dzięki braku ludzkiej ingerencji, istnieje unikalna fauna i flora.

Wiele lat firma poświęciła problematyce mikroemulsji, tzn. jej optymalnej strukturze i bardziej efektywnej penetracji w głąb skóry. W tym celu korzystała i korzysta nadal z całkowicie unikalnych, najlepszych urządzeń i technologii produkcyjnych. Skutkuje to tym, iż w emulsjach FOR LIFE & MADAGA znajdują się zmikronizowane cząstki o równomiernej strukturze, bez obecności tlenu i dwutlenku węgla. Rozmiar i rozmieszczenie cząstek (miceli) w emulsji ma zasadniczy wpływ nie tylko na jakość preparatu, ale głównie na wymienioną powyżej penetrację skóry. Dzięki tej unikalnej metodzie możemy lepiej pracować z substancjami aktywnymi i dokładniej kierować je do przestrzeni międzykomórkowych.

W celu osiągnięcia najlepszej jakości i maksymalnej wydajności produktów firma FOR LIFE & MADAGA, stosuje najlepsze surowe i zalecenia eksploatacyjne. Całkiem nowa idea „Natural Innovation” od 2007 roku zrewolucjonizowała rynek kosmetyczny. Myślą przewodnią projektu jest maksymalna lub całkowita likwidacja potencjalnych alergenów (jakimi są substancje konserwujące i zapachowe) oraz wyeliminowanie olejów syntetycznych i zastąpienie ich naturalnymi olejami i estrami. Zastosowanie nowych substancji aktywnych w preparatach przy jednoczesnym zwiększeniu zawartości tych istniejących jest istotą nowej formuły. Producent stał się pionierem w kategorii selektywnej kosmetyki naturalnej.

FOR LIFE & MADAGA poddaje swoje kosmetyki testom chemiczno-fizycznym, kontrolom mikrobiologicznym, testom tolerancji dermatologicznej oraz bezpieczeństwa dla zdrowia człowieka. Wszystkie produkty oceniane są przez zespół niezależnych specjalistów i otrzymują akredytację do krajów Unii Europejskiej.

Praktyczne opakowania kosmetyków zapewniają skuteczną ochronę ich zawartości przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego.

Produkty For Life & Madaga nie są testowane na zwierzętach!


Hej Moje Słoneczka ! :) :*

Dziś szybki post :)

 Przyszła do mnie paczka prosto z Czech ;)

Nowa współpraca z firmą

Próbki + produkt pełnowartościowy 

CONTROL KREM 24H

Pojemność 50ml
Wysoce skuteczny preparat najnowszej generacji Day & Night
Producent:Forlife
Kod:2309 / Nr próbki 9309
 
Dostępność:na stanie

77,- zł


OPIS CONTROL KREM 24H

Wysoce skuteczny preparat (emulsja O/W) najnowszej generacji Day & Night wzbogacony o działanie m.in aloesu, oczaru wirginijskiego, szałwii i witamin. Pozostawia skórę matową, ujednoliconą i odświeżoną.
Przeciwdziała nadmiernej produkcji sebum, oczyszcza ujścia gruczołów łojowych, dzięki czemu niweluje objawy trądziku. Nawilża, normalizuje i redukuje niedoskonałości skóry. Dzięki lekkiej konsystencji szybko się wchłania, pozostawiając skórę przyjemną w dotyku.

Stosowanie:
• Jako krem do codziennej pielęgnacji - na oczyszczoną i stonizowaną skórę stosować rano i wieczorem.

Kluczowe substancje aktywne: aloe vera, oczar wirginijski, szałwia, witaminy, gliceryna, system mikroemulsyjny.


Także Wam życzę miłego dnia a ja biorę się za testowanie :)

Buziaki ! :* 

TOP WPIS ! 😁😍💋💖💖💖💖