Szukaj na tym blogu

Google

27 sierpnia 2017

REVERS - Producent kosmetyków i perfum - Błyszczyk Just Gold Lip Gloss Perłowe

REVERS - Producent kosmetyków i perfum 

 Błyszczyk Just Gold Lip Gloss Perłowe


Hej Moje Słoneczka Kochane ! :* 

Co tam u Was słychać ? :*


Dziś napiszę Wam kilka słów o błyszczyku od firmy REVERS.

Producent: REVERS
Pojemność 12ml


Kilka słów o firmie :

REVERS COSMETICS

Jesteśmy producentem wysokiej jakości kosmetyków dla kobiet i mężczyzn. Nasze produkty cieszą się zaufaniem w Polsce i za granicą. Naszym celem jest tworzenie najwyższej jakości kosmetyków, dostępnych dla każdego w przystępnej cenie. Nie zapominamy o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów, dlatego kosmetyki REVERS, to nie tylko atrakcyjny design opakowań i wyróżniająca wśród konkurencji jakość, ale przede wszystkim innowacyjność.
Oferujemy pełną gamę kosmetyków kolorowych do makijażu REVERS BEAUTY & CARE, w linii tej znajdziemy wszystkie produkty niezbędne do wykonania pełnego makijażu twarzy, oraz bogaty wybór kolorystyczny lakierów do paznokci.
Stale rozwijamy naszą działalność poprzez systematyczne wdrażanie nowości produktowych, odpowiadających najnowszym, światowym trendom kosmetycznym. Już dziś zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej pełnej oferty.WIĘCEJ INFORMACJI

Just Gold Lip Gloss
Dzięki nowoczesnej, wygładzającej i nadającej blask formule błyszczyk Just Gold, nadaje ustom kuszący kształt, a lekka i kremowa konsystencja nie powoduje sklejania ust. Kompleks nasyconych pigmentów sprawia, że usta wyglądają na pełniejsze. Już jedna warstwa zapewni ustom maksymalne pokrycie kolorem od rana do wieczora.


Błyszczyk znajduję się w ładnym opakowaniu o dość głębokim kolorze.Na ustach robi się delikatniejszy. Pachnie jak guma do żucia taka balonowa ( taki smak/zapach z dzieciństwa ) Na ustach utrzymuję się ok 2 godzin bez poprawienia.Można pić / jeść / palić a jednak 2 godziny zostaje na ustach.


Nie uczula nie powoduję pieczenia ust.Dodatkowo mam wrażenie że błyszczyk 
" modeluję " usta nadając im pełniejszy kształt ;) 
Polecam :) 

A Wy używacie takie błyszczyki ??
Buziaki !! :*