piątek, października 22, 2021

Maski do Stóp z ACTION !

                  Maski do Stóp z ACTION ! Hej Moje Myszki ;) Dziś przychodzę do Was z maseczką do stóp.


 Jakiś czas temu kupiłam maseczki do stóp w sklepie ACTION za 2,49 zł za sztukę . Kupiłam dwie różne jedną z awokado a drugą lawendą. 


Zielona maseczka ( zielone opakowanie ) z awokado jest bardzo miłe dla oka. W środku opakowania znajduje się jedna para maski do stóp a więc jedno opakowanie równa się jeden zabieg na stopy. Maska jest nawilżająca która dodatkowo utrzymuje gładką skórę stóp. Parę " skarpetek " zakładamy na umyte nogi na około 20 min. Potem ściągamy i gotowe. Jak założymy te skarpetki to lepiej nie chodzić . Także takie skarpetki to relax dla naszych stóp ale też dla nas . Maska ładnie pachnie . Efekt ok . Są stopy nawilżone i gładkie . Ogólnie jestem zadowolona . 


Fioletowa maseczka jest zalecana na 20 min . Producent zaleca leżenie podczas zabiegu. Maseczka ma zapewnić nawilżenie i zmiękczenie stóp. Myślę że tak jest, Maska ładnie pachnie , dobrze się ją trzyma na stopach , nie uczula ,nie podrażnia . Myślę że będę wracać do tych maseczek bo cena 2,49 zł jest dobrą ceną , Myślę że taki zabieg raz w tygodniu jest ok .Znacie te maseczki ? Czego używacie do stóp ? Jak pielęgnujecie swoje stopy ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz